П`ятниця, 29.03.2024, 18:18Приветствую Вас Гість | RSS
Привільненська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Хоробрі серця

Педколектив нашої школи надає великого значення вихованню національної свідомості учнів і людської гідності,глибокої поваги та любові до Батьківщини,відродженню паростків духовності,формуванню рис громадянина Української держави. Щирим та хвилюючим було спілкування учнів школи з воїнами-земляками Жуком С.М.,Ястребовим М.С. та Тороповим О.В.
Наші земляки перебували у відпустці і знайшли для нас час, щоб поспілкуватися з нами.
Таким як вони притаманні громадянські почуття, тобто такі почуття,що не дають змоги людині бути байдужою до нерозв’язаних проблем і труднощів країни,до наших людей . Це високе почуття любові до своєї країни,усвідомлення обов’язку її захищати.
Під час зустрічі ми слухали про бойових побратимів хлопців,з якими їм доводиться пліч -о-пліч йти в бій.Серед них є поранені та вбиті.Всі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання.
Поговорили і про хороше.Про те, що кожен повинен сприяти єднанню та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві. Любити свою Батьківщину, прагнути своїми діями служити її інтересам.
Воїни подарували школі український прапор свого батальйону,опалений війною,на якому бійці залишили свої підписи.
Ця зустріч – це маленька краплинка доброти і розуміння,але краплинка до краплинки – і це вже річка,що рве греблю байдужості.
«  Березень 2024  »