Понеділок, 19.11.2018, 12:05Приветствую Вас Гість | RSS
Привільненська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Наша школа

Школа починає свою історію з 1959 року як загальноосвітня школа-інтернат. У 1977 році школа-інтернат із загальноосвітньої масової була реорганізована в спеціальну школу-інтернат для дітей з недоліками в розумовому фізичному розвитку. Розташована школа інтернат в центрі села Привільне, на березі річки Інгул.
Має необхідні для школи-інтернату комплексні приміщення, спальні корпуси, їдальню.
В школі працює в основному стабільний колектив педагогічних, медичних працівників, обслуговуючого персоналу, який постійно створює для дітей нормальні умови життя, підтримує обстановку психічного спокою, виявляє батьківське піклування про дітей, щоб вони почували себе, як в одній великій сім'ї.
Навчаються тут 120 учнів,
з них 9 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Зміцніла матеріально-технічна база школи-інтернату: територію школи прикрашають квітники, обладнаний ігровий майданчик.
Поряд з розширенням і зміцненням матеріально-технічної бази школи-інтернату педагогічний колектив працював над удосконаленням навчально-виховного процесу. Було обладнано методичні кабінети заступника директора, вчительську кімнату, оформлено класні кімнати, коридор учбового корпусу.
Одне з головних завдань школи - трудове навчання. У старших класах трудове навчання в школі має такі профілі: сільськогосподарське, столярне, слюсарне та швейна справа. У школі обладнано швейну, столярну та слюсарну майстерні, кабінет сільськогосподарської праці.
Керівництвом школи і методичним обєднанням вчителів трудового навчання проведено перерозподіл тем, концентруючи їх з урахуванням строків проведення весняних і осінніх польових робіт, характерних для даної місцевості. Але ці корективи не включають проходження програми в цілому. В школі працює біблеотека. Діти мають змогу користуватися потрібною їм літературою.
Ігрова кімната – улюблене місце відпочинку дітей.
Світлиця:
«  Листопад 2018  »